☎️ تماس: 02188440837 📞 تلفن همراه: 09212285485

📞 شماره تماس: 09212285485

سنسور شوک – هشدار حرکت دادن خودرو

سنسور شوک

یکی از روش های سارقان هل دادن خودرو در زمانی که خاموش است می باشد و در بعضی از موارد از جرثقیل استفاده می کنند.سنسور شوک یکی از قابلیت هایی که در ردیاب های خودرو وجود دارد.با نصب ردیاب خودرو به محض روشن شدن خودرو سریعا از موقعیت دقیق ماشین با خبر می شوید.زمانی تکان خوردن ماشین سنسور شوک فعال می شود و هشدار حرکت دادن ماشین را برای شما پیامک می کند.

اکثریت فکر می کنند ویژگی ردیاب خودرو تنها ردیابی آنلاین است.با نصب جی پی اس خودرو تمام اطلاعات ماشین خود را در دست دارید . با وجود سنسور های مختلف از جمله سنسور شوک،سوخت،باز و بسته شدن خودرو و… تمام اطلاعات در اختیار شماست.

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی خودرو یکی از اقلام سرمایه به حساب می آید. مسلمًا ما باید امنیت خودرو را برای حفظ خودرو تا حداکثر افزایش بدهیم.

مالتو سفت بچسب همسایه را دزد نکن

علت نصب سنسور شوک در ردیاب خودرو:

این سنسور تاثیر بسیار زیادی در امنیت خودرو دارد اما در مواقع غیر از سرقت نیز کاربرد دارد. برای مثال برای اکثر افراد پیش آمده است که خودرو را در محل پارک ممنوع پارک کنند و خودرو با جرثقیل حمل شود. بسیار گیج کننده است که چه به سر ماشین امد.

عملکرد سنسور

با نصب ردیاب خودرو سریعا در زمان تکان خوردن خودرو هشدار تکان خوردن و موقعیت دقیق خودرو از طریق پیامک ارسال می شود.

علاوه بر آن سنسور می تواند شکسته شدن شیشه را نیز به شما هشدار دهد. با اضافه کردن بلندگو به ردیاب می توانید دستگاه را به یک دزدگیر نیز تبدیل کنید.

عملکرد سنسور در مواقع حمل با جرثقیل

پیدا کردن ردیاب توسط سارق:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی،سارقان نیز بروز شده اند.هنگام سرقت احتمال دارد که ردیاب را پیدا کنند. اما نصابان شرکت کارکووش جی پی اس با نصب حرفه ایی دستگاه در موقعیت مناسب خودرو و سیم کشی مخفی درصد پیدا شدن ردیاب را به حداقل ترین می رسانند.

اما امکان پیدا شدن دستگاه وجود دارد در این مواقع به محض دست خوردن یا قطع شدن سیم ،سنسور فعال می شود و هشدار و موقعیت دقیق دستگاه را برای شما ارسال می کند.

نصب سنسور شوک روی دستگاه ردیاب:

سنسور داخل دستگاه ردیاب نمی باشد در ردیاب یک پورت وجود دارد که می توانید سنسور را به آن وصل کنید.

ردیاب هاسنسور شوک
ردیاب خودرو (سیم کشی)
ردیاب آهنربایی
ردیاب شخصی
ردیاب های دارای این سنسور

سنسور شوک در ردیاب آهنربایی:

به دلیل اینکه دستگاه آهن ربایی بدون سیم کشی می باشد اما دستگاه های آهن ربایی کارکوش جی پی اس داخل خود ردیاب دارای سنسور می باشد.دستگاه های آهنربایی بدلیل قابل حمل بودن ردیاب،می توانید آن را هر کجای خودرو که می خواهید نصب کنید. به محض دست خوردن و تکان خوردن ،سنسور آن را فعال می شود و پیامک هشدار را ارسال می کند.

خرید دستگاه با کیفیت:

دستگاه های ردیاب کیفیت های مختلفی دارند.از درجه یک تا درجه سه انواع ردیاب در بازار وجود دارد.متاسفانه بعضی از افراد دستگاه های درجه سه را به عنوان درجه یک می فروشند.اما شواهدی بر اینکه دستگاه درجه یک است وجود ندارد. تمامی دستگاه های شرکت کارکوش جی پی اس دارای مجوز CE می باشند. و از همه مهم تر تمام مشتریان از کیفیت محصول راضی بوده اند.

خرید ردیاب:

ردیاب های زیادی وجود دارند که دارای سنسور شوک می باشند.اما مسلمًا کاربردی ترین و بصرفه ترین آن را باید انتخاب کرد.دستگاهی که همه امکانات را در کنارهم داشته باشد.مشاوران ما با توجه به نیاز و بودجه شما بهترین ردیاب مناسب را به شما معرفی می کنند. کافی است با ما تماس بگیرید و خواسته خود را بیان کنید.

چقدر مفید بود؟
[کل: 3 میانگین: 3.7]
سجاد وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.