☎️ تماس: 02188440837 📞 تلفن همراه: 09212285485

📞 شماره تماس: 09212285485

ردیاب خودرو پژو 405

ردیاب پژو ۴۰۵

متاسفانه خودرو های داخلی از امنیت کمی برخوردارند که سارقان می توانند کم تر از یک دقیقه درب خودرو را باز و ماشین را به راحتی سرقت کنند.شرکت کارکوش جی پی اس‌ ، ردیاب خودرو پژو 405 و تمامی خودروهای پژو را با پشتیبانی مادام العمر به مشتریان خود عرضه می کند.

کارکوش جی پی اس وارد کننده مستقیم انواع ردیاب خودرو،شخصی و آهنربایی می باشد.

.

در این مقاله میخواهیم ردیاب خودرو پژو 405 را به شما معرفی کنیم.

ردیاب خودرو پژو 405 باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

این ردیاب باید هم بتواند از سرقت قطعات خودرو جلوگیری کند و هم از سرقت خود خودرو پیشگیری کند.

امکانات جی پی اس خودرو پژو ۴۰۵

ردیاب باید بتواند از همه جهت امنیت خودرو را ارتقا بدهد و دارای امکانات کامل باشد.

این ردیاب باید از امکانات زیر بهره مند می باشد.

۱.ردیابی آنلاین 

۲.تاریخچه مسیر های پیموده شده 

۳.هشدار تکان خوردن خودرو(سنسور شوک)

۴.قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور 

۵.دارای دکمه SOS برای مواقع ضروری 

۶.تنظیم شماره SOS 

۷.تنظیم سرعت مشخص برای خودرو 

۸.تعیین سرعت دقیق خودرو 

۹.خاموش کردن ACC 

۱۰.خاموش کردن خودرو با SMS 

۱۱.سرور و اپلیکیشن فارسی

ردیاب خودرو پژو 405 (سیم کشی)

ترفند های سرقت

تمامی ترفند های سرقت از جمله شکسته شیشه یا باز کردن درب خودرو و… را جی پی اس پژو ۴۰۵ می تواند خنثی کند و امنیت خودرو را به صورت کامل افزایش دهد.

پیگیری سرقت

با امکانات و وسایلی که ردیاب دارا می باشد امنیت خودرو به صورت کامل افزایش پیدا می کند. به هر حال به هر دلیلی اگر خودرو سرقت شود می توانید خودرو را از هر فاصله ایی خاموش کنید و اینکه با اطلاع به پلیس نیروی انتظامی خودرو را پیدا کنید. لازم به ذکر است زمانی که شما دستور خاموش کردن خودرو را میدهید ، خودرو دیگر با کلید اصلی خود نیز روشن نمی شود تا زمانی که شما دستور اتصال را صادر نکنید.

سرقت قطعات خودرو

سارقان حتی اگر خود خودرو را به سرقت نبرند سعی می کنند تا قطعات ماشین را به سرقت ببرند جی پی اس خودرو پژو ۴۰۵ دارای سنسور شوک می باشد که این باعث می شود از کوچک ترین ضربه یا حرکت خودرو باخبر شوید و از سرقت قطعات خودرو پیشگیری کنید.

پیشنهاد شرکت کارکوش جی پی اس

پیشنهاد شرکت کارکوش جی پی اس با توجه به بازخورد ردیاب ها،جی پی اس خودرو PRO CAR را برای خودرو های ایرانی از جمله پژو 405 ، پژو پارس پیشنهاد می کند.

خرید ردیاب خودرو پژو 405

شما می توانید از طریق شماره تلفن هایی در زیر این پست قرار داده می شود با کارشناسان شرکت کارکوش جی پی اس تماس بگیرید و شرایط و نیازتان را به کارشناسان ما توضیح دهید. مشاوران ما با توجه به بودجه و نیاز شما بهترین و مناسب ترین ردیاب را به شما معرفی می کنند و یا اینکه محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید و سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرند.

چرا از کارکوش جی پی اس بخریم؟

شرکت کارکوش جی پی اس با سابقه ۱۰ ساله در واردات کالا سعی داشته تا بهترین خدمات و کیفیت را برای مشتریان خود فراهم داشته این یعنی ما مستقیما از واردکننده و بدون واسطه خرید می کنید. علاوه بر این تمامی کالا دارای پشتیبانی مادام العمر و گارانتی با بازه زمانی بالا می باشند.

نصب ردیاب

بعد از نهایی کردن خریدتان نصابان کارکوش جی پی اس در اولین فرصت به موقعیت مکانی شما می آیند و ردیاب را به صورت حرفه ایی نصب و مخفی می کنند تا خیال مشتری از جانب پیدا شدن ردیاب راحت باشد.

برای سفارش از طریق تماس کلیک کنید

چقدر مفید بود؟
[کل: 2 میانگین: 4.5]
سجاد وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.