☎️ تماس: 02188440837 📞 تلفن همراه: 09212285485

📞 شماره تماس: 09212285485

ردیاب برای خودرو شخصی 1400

ردیاب برای خودرو شخصی

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی ،خودرو یکی از اقلام سرمایه به شمار می آید.در حال حاضر ماشین بیش از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد.ردیاب برای خودرو شخصی بسیار کارآمد است.

متاسفانه با امنیت پایین خودرو های داخلی آمار سرقت این خودرو ها بیش از خودروهای خارجی می باشد.البته خودرو های خارجی نیز از این قضیه مستثنی نیستند.سارقان خودرو هم پایه تکنولوژی بروز می شوند.موارد استفاده از ردیاب برای خودرو های شخصی را در ادامه توضیح می دهیم.

محاسبه استهلاک خودرو:

امروزه ناوگان ها برای کنترل همه جوره خودرو هایشان از ردیاب ها استفاده می کنند. از ردیاب ها برای امنیت خودرو و همچنین برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده می کنند ردیاب برای خودرو شخصی نیز همینقدر مفید می باشد.

با توجه به هزینه های بنزین و روغن و… باید یک مدیریت صحیح انجام داد. می دانید که عوامل زیادی از جمله سرعت در استهلاک ماشین نقش دارند.

با اطلاع از وضعیت خودرو می توانید در هزینه های مذکور صرفه جویی کنید.پس ردیاب های خودرو علاوه بر محافظت از خودرو شما از سرمایه شما نیز محافظت می نماید.

مسیریابی:

علاوه بر این شما می توانید از ردیاب به عنوان مسیریاب نیز استفاده کنید.مکانی که قصد رفتن به آنجا را دارید در نقشه ایی که دراختیار شما قرار داده می شود،انتخاب کنید و پس از بررسی مسیر های مختلف مسیرهایی که بدون ترافیک و مسیر کوتاه تری هستند را انتخاب کنید.

اطلاع دقیق از خودرو:

با نصب ردیاب برای خودرو شخصی می توانید موقعیت دقیق خودرو بصورت آنلاین با خبر شوید.با رفتن به سایت یا اپلیکیشنی که در اختیار شما قرار میگیرد می توانید ببینید که خودرو در دقیقا کجاست؟حتی در گذشته کجا بوده است و چه مسیرهایی را پیموده است؟ آیا خودرو متوقف است یا در حال حرکت؟در کجا و چه زمانی متوقف بوده است؟با چه سرعتی در حرکت بوده و هست؟ با شما چقدر فاصله دارد؟و… مطلع شوید

اطلاع از وضعیت خانواده:

شما می توانید با نصب ردیاب بر روی خودرو خود یا فرزندانتان می توانید از وضعیت رانندگی و موقعیت لحظه به لحظه آن ها باخبر باشید.اگر فرزندانتان از خودرو شما استفاده می کنند می توانید برروی خودرو خود نصب کنید.اگر فرزندانتان خودرو شخصی دارند می توانید بر روی خودرو آنها نصب کنید.

ردیاب برای خودرو شخصی
اطلاع دقیق از موقعیت خودرو فرزندان

دکمه SOS:

به همراه نصب ردیاب برای خودرو شخصی دکمه به عنوان SOS نیز نصب می شود که در مواقع ضروری فرزندانتان می توانند از دکمه SOS ردیاب استقاده کنند و شما را درجریان بگذارند تا بتوانید به آنها کمک کنید.

در واقع جی پی اس چند نوع راه ارتباطی بین شما و خودرو برقرار می کند.

۱.تماس

نصب ردیاب برای خودرو شخصی حکم چشم و گوش صاحب خودرو را دارد. شما می توانید با دستگاه ارتباط تلفنی برقرار کنید.به دستگاه پیامک دهید تا دستگاه با شما تماس بگیرد و صدای داخل کابین را برای شما پخش کند.

۲.پیامک:

شما می توانید به دستگاه پیامک بدهید و درخواست موقعیت کنید. ردیاب موقعیت جغرافيایی را برای شما پیامک می کند و شما می توانید موقعیت دقیق خودرو رو مشاهده کنید.

۳.اپلیکیشن:

با نصب ردیاب برای خودرو شخصی یک نام کاربری و رمز عبور به شما داده می شود شما با این نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد سایت یا اپلیکیشن شوید و تمام دسترسی های ردیاب را داشته باشید و می توانید تمام اطلاعات از جمله سرعت خودرو،میزان بنزین و میزان روغن،مدت زمان توقف ها و… را مشاهده کنید.

۴.دکمه SOS:

هر زمان که دکمه SOS زده بشه با شماره ایی که از قبل برای آن مشخص شده تماس میگیرد و صدای داخل کابین را پخش می کند.

حال متوجه شدیم که نصب ردیاب برای خودرو شخصی الزامی می باشد و با توجه به قیمت پایین ردیاب ها،امکانات زیادی را ارائه می دهد.

چقدر مفید بود؟
[کل: 1 میانگین: 5]
سجاد وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.