☎️ تماس: 02188440837 📞 تلفن همراه: 09212285485

📞 شماره تماس: 09212285485

ردیاب خودرو پژو پارس 1400

ردیاب خودرو پژو پارس

خودرو پژو پارس پرطرفدارترین خودرو داخلی می باشد که بیشترین فروش شرکت ایرانخودرو نیز همین خودرو است.در این مقاله می خواهیم ردیاب خودرو پژو پارس را معرفی کنیم

همانطور که اکثریت میدانید امنیت این خودرو ها بسیار پایین است و باید امنیت آنها را افزایش بدهید.

چرا باید بر روی خودرو ردیاب نصب کنیم؟

ردیاب ها امکانات زیادی را برای امنیت خودرو فراهم می سازد این امکانات باعث می شود تا هم از سرقت خودرو پیشگیری شود و هم از سرقت قطعات خودرو جلوگیری کند. با نصب ردیاب امنیت خودرو بصورت کامل ارتقا پیدا می کند.

امکانات ردیاب خودرو پژو پارس:

این ردیاب مخصوص خودرو های پژو می باشد که دارای امکانات زیر است:

۱.ردیابی آنلاین 

۲.تاریخچه مسیر های پیموده شده

۳.هشدار تکان خوردن خودرو(سنسور شوک)

۴.قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور 

۵.تعیین محدوده جغرافیایی

۶.تنظیم سرعت مشخص برای خودرو 

۷.تعیین سرعت دقیق خودرو 

۸.خاموش کردن ACC 

۹.خاموش کردن خودرو با SMS 

۱۰.سرور و اپلیکیشن فارسی

ردیاب خودرو پژو پارس
ردیاب خودرو پژو پارس

پیشنهاد شرکت کارکوش جی پی اس:

شرکت کارکوش جی پی اس با توجه به واردات مستقیم و فروش انواع ردیاب ، جی پی اس خودرو PRO CAR را برای خودرو های پژو مخصوصا پژو پارس پیشنهاد می کند.

چرا ردیاب خودرو PRO CAR؟

با این ردیاب می توانید از بابت ماشینتان خیال جمع باشید.امکانات این ردیاب را در بالا توضیح دادیم حال همه امکانات را به صورت کامل توضیح میدهیم:

ردیابی آنلاین:

بعد از نصب جی پی اس پژو پارس سامانه ایی دراختیار شما قرار داده می شود که با واردن شدن به سامانه تمامی کنترل ماشین را به دست میگیرید و بصورت آنلاین موقعیت خودرو خود را مشاهده کنید.تمامی اطلاعات ماشین از جمله پارک بودن خودرو یا در حال حرکت بودن خودرو به شما نمایش داده می شود.

تاریخچه مسیر های پیموده شده:

تمامی فعالت خودرو در حافظه ردیاب ذخیره شده و شما می توانید با واردکردن تاریخ و ساعت مورد نظر موقعیت خودرو را مشاهده کنید.

هشدار تکان خوردن خودرو (سنسور شوک)

به همراه جی پی اس پژو پارس سنسور شوک نیز نصب می شود.عملکرد این سنسور به این صورت است که اگر خودرو کوچک ترین تکان بخورد یا حرکت بکند، ردیاب هشدار و آلارم را بهمراه موقعیت خودرو برای شماره تلفنی که مشخص شده است ارسال می کند.

خاموش کردن خودرو از راه دور:

با جی پی اس پژو پارس از هر فاصله ایی می توانید خودرو را از طریق ۲ روش خاموش کنید.با ارسال کد دستوری به ردیاب یا از طریق سامانه ردیاب می توانید خودرو را از راه دور خاموش کنید.

تنظیم سرعت مشخص برای خودرو:

می توانید در اپلیکیشن سرعت مدنظر خود را تعیین کنید. و اگر خودرو از آن سرعت بالاتر برود ردیاب برای شما هشدار و آلارم ارسال می کند و علاوه بر آن می توانید سرعت دقیق خود را به صورت آنلاین و آفلاین مشاهده نمایید.

تعیین محدودیت جغرافیایی:

شما می توانید در سایت یا اپلیکیشن محدوده جغرافیایی را تعیین بکنید.به محض خارج شدن خودرو از ناحیه مشخص دستگاه به شما آلارم می دهد.

خرید دستگاه با کیفیت:

دستگاه های کیفیت های مختلفی دارند.از درجه یک تا درجه سه انواع ردیاب در بازار وجود دارد.متاسفانه بعضی از افراد دستگاه های درجه سه را به عنوان درجه یک می فروشند.اما شواهدی بر اینکه دستگاه درجه یک است وجود ندارد. تمامی دستگاه های شرکت کارکوش جی پی اس دارای مجوز CE می باشند. و از همه مهم تر تمام مشتریان از کیفیت محصول راضی بوده اند.

خرید ردیاب:

ردیاب های زیادی وجود دارند که دارای این امکانات می باشند.اما مسلمًا کاربردی ترین و بصرفه ترین آن را باید انتخاب کرد.دستگاهی که همه امکانات را در کنارهم داشته باشد.مشاوران ما با توجه به نیاز و بودجه شما بهترین ردیاب مناسب را به شما معرفی می کنند. کافی است با ما تماس بگیرید و خواسته خود را بیان کنید.

برای مشاوره رایگان باما تماس بگیرید
تماس باما

چقدر مفید بود؟
[کل: 3 میانگین: 5]
سجاد وب‌سایت

‫2 نظر

  • محمد علی عباسپور گفت:

    من از این جی پی اس تون بستم رو ماشینم خیلی خیلی عالیه.تبریک واقعا

  • وحید علییاری گفت:

    خیلی عالیه.ماشین احساس میکنم تو مشتمه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.